TEL:     +370 386 60076;                                     FAX:     +370 386 60076.

 

Sertifikatai  
  Atstovaujamos įmonės  
  Partneriai  
     
  KOMPANIJA


UAB “Specialus montažas-NTP” – šiuolaikinė, dinamiškai besivystanti, privati komercinė bendrovė.                                      

Ji buvo įkurta 2003 metų lapkričio mėnesį ir tuomet vadinosi UAB “Specialus montažas”. Nuo 2008 metų sausio mėnesio, po reorganizavimo jungimo būdu su UAB „Naujų technologijų projektavimas“, bendrovė vykdo savo veiklą nauju pavadinimu - UAB „Specialus montažas-NTP“.

Pagrindinės UAB“ Specialus montažas-NTP“ veiklos sritys - energetinės ir elektrotechninės įrangos, vamzdžių produkcijos, vamzdynų armatūros, metalo, techninės gumos ir frikcinių gaminių, sandarinimo medžiagų, cheminės produkcijos tiekimas, bei technologinių procesų ir technologinės įrangos, skirtos pramoniniams ir energetiniams objektams projektavimas. Savo klientams mes galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus, pradedant nuo techninės ir darbinės dokumentacijos paruošimo, projektavimo, specialiosios įrangos gamybos, tiekimo, montavimo, paleidimo-derinimo darbų, teorinio ir gamybinio personalo apmokymo ir baigiant techniniu aptarnavimu.

Šiuo metu įmonėje dirba 72 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistai, kurie turi sukaupę didelę patirtį energetikos, atominės energetikos bei kitose srityse. Mūsų darbuotojai nuolat kelia savo profesinę kvalifikaciją, dalyvaudami specializuotuose seminaruose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, bei stažuotėse šalyje ir užsienyje.

Aukštą atliekamų paslaugų kokybę užtikrina bendrovėje įdiegta kokybės valdymo sistema, atitinkanti tarptautinio standarto ISO 9001: 2008 / LST EN ISO 9001: 2008 reikalavimus.

UAB “Specialus montažas-NTP“ yra oficialus atstovas eilės Rusijos, Ukrainos, Estijos, Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos, Japonijos ir Kinijos įmonių Lietuvoje ir Pabaltijo valstybėse.

Per savo gyvavimo laikotarpį bendrovė įgyvendino eilę stambių ir unikalių pramoninės ir specialios paskirties projektų. Tarp mūsų klientų Lietuvoje yra tokios įmonės, kaip VĮ „Ignalinos Atominė Elektrinė“, AB „Lietuvos elektrinė“, AB “Lietuvos energija“, UAB „Vilniaus energija“, AB „Panevežio energija“, AB „ORLEN Lietuva“, AB „Lietuvos dujos“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, užsienyje - AS Narva Elektrijaamad, Viru Keemia Grupp AS, AS Eesti Energomontaaz, AS Latvenergo, AS Latvijas gaze, Latvijas dzelzcels, AS EVR Cargo ir daugelis kitų.

Sėkmingai pasirinkta ir kryptingai įgyvendinama įmonės strategija, investicijos į paslaugų kokybės gerinimą ir rinkodarą, lanksti kainų sistema, kvalifikuoti specialistai bei patikimi partneriai užtikrina stabilų įmonės augimą ir produkcijos tiekimą.

 Atsisiųsti bukletą (.pdf, 19 Mb)  

 

Copyright © 2008. Specialus montažas - NTP All rights reserved.